ceny mieszkań w Krakowie

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez AnnKA » 2017-05-16, 08:17

cześć ludzie! po obronie pomieszkuję u rodziców w Słomnikach i dojeżdzam codziennie do pracy do krakowa, jest to takie chwilowe rozwiązanie bo właśnie myślę o kupnie mieszkania, najlepiej kawalerki. Co sądzicie o Mistrzejowicach/Bienczycach? Miałabym blisko do pracy. Z tego co kojarzę jest tam dużo nowych inwestycji, nie wiecie jak stoją ceny mieszkań w tych okolicach w porównaniu z innymi dzielnicami?
AnnKA
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-05-16, 08:16

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez magdaleenaa » 2017-05-17, 08:57

Oj to współczuję Ci tych dojazdów, ja przez jakis czas dojeżdzałam z Niepołomic, gdzie mieszkaliśmy z teściami i było to strasznie meczące, szczególnie to czekanie na busa...Ale teraz się przeprowadzilismy do krakowa i jest o wiele lepiej, nie traci się tak czasu na dojazdy ;) Osobiście nie lubię Mistrzejowic, ale jest tam teraz dużo nowych bloków, na pewno coś znajdziesz fajnego ;)
magdaleenaa
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-10-19, 08:19

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez HSDArrow » 2017-05-18, 08:22

Witaj, okolice Mistrzejowic i Wzgórz Krzesławickich to obecnie bardzo popularne miejsce inwestycji deweloperskich. Jest to także dobre miejsce pod względem bliskości sklepów i usług, a także wygodnego dojazdu do centrum miasta. To, co czyni tę okolicę atrakcyjną, to także bliskość terenów zielonych, takich jak Planty czy Forty Mistrzejowickie. Jeżeli chodzi o koszty, to ze względu na duże zainteresowanie firm deweloperskich tą okolicą, ceny mieszkań za metr kwadratowy wypadają atrakcyjnie na tle innych dzielnic Krakowa. Ze swojej strony polecam Ci naszą nową inwestycję u zbiegu ulic Okulickiego i Fatimskiej. Będzie to kameralne, lecz nowoczesne osiedle czteropiętrowych bloków. W każdym budynku mamy do zaoferowania mieszkania od jednopokojowych kawalerek do pięciopokojowych apartamentów. Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością wybierzesz coś dla siebie: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,22,hsd-inwestycje-okulickiego-fatimska.html. Dodam jeszcze, że każde mieszkanie będzie miało dostęp do balkonu lub tarasu, natomiast mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji przestronny ogród. W hali garażowej będa dostępne 162 miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez AnnKA » 2017-05-19, 07:53

blok bardzo ładny, ale dobrze widze, że zakończenie budowy jest dopiero w 2020? nie śpieszy mi sie z tym mieszkaniem i tak musze zgromadzic troche kasy ale to jednak strasznie długo!
AnnKA
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-05-16, 08:16

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez HSDArrow » 2017-05-22, 07:51

Tak, zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2020, lecz już teraz można dokonać rezerwacji lub kupna mieszkania. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dopełnienia formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej mieszkanie, które wybierzesz nie będzie pokazywane innym potencjalnym kupcom, a Ty zyskasz czas na zgromadzenie środków pieniężnych. Co więcej, na tym etapie budowy istnieje możliwość zmian w układzie mieszkania i dostosowania go do swoich potrzeb. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – zapraszam do kontaktu.
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez AnnKA » 2017-05-23, 07:53

No może nie jest to taki głupi pomysł, ale nie wiem, czy dam radę jeszcze trzy lata mieszkać z rodzicami ;) ale dzięki, już wiem więcej jak sytuacja wygląda z tymi mieszkaniami
AnnKA
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-05-16, 08:16

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez Marzena_27 » 2017-05-26, 10:37

Zobacz sobie na Wawel Service. Z tego co wiem mają bardzo fajne mieszkania i w spoko cenie, właśnie w tamtych okolicach :)
Marzena_27
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-05-26, 10:34

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez malina32 » 2017-06-20, 13:14

Bardzo ładne i niedrogie są mieszkania na osiedlu Bagry Park, najbardziej przekonała mnie jednak bliskość tzw Chorwacji, to kompleks rekreacyjny jaki powstaje tuż obok na brzegach jeziora Bagry
malina32
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-03-03, 12:40

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez merin77 » 2017-06-21, 05:47

Ja na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał, tylko bym taką nieruchomość kupił. Zawsze mieszkanie „na swoim” jest lepsze. Ale jeszcze bardziej polecał bym ci budowę domu. Wiem że jest to droższe rozwiązanie, bo należy kupić działkę, co znacznie podnosi koszty całej inwestycji. Jednakże mieszkanie we własnym domu, jest o wiele lepszym rozwiązaniem, gdyż możesz czuć się bardziej swobodnie.
merin77
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2017-06-20, 15:18

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez zacharczuk1 » 2017-07-25, 17:16

Ja na Twoim miejscu szukałbym mieszkania w centrum Krakowa i wykorzystał możliwość przystąpienia do programu mieszkanie dla młodych.
zacharczuk1
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-07-25, 17:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez Łukasz » 2017-08-10, 13:47

Zobacz sobie na stronie Wawel Service. Wydaje mi się, że budują mieszkania w tych okolicach i z tego co słyszałem nawet w spoko cenach.
Łukasz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-08-10, 13:46

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez malina32 » 2017-08-30, 08:20

Jak planujesz kupić mieszkanie w Krakowie nie możesz nie zobaczyć Bagry Park, osiedle jest położone blisko zbiornika Bagry, wokół masz mnóstwo terenów rekreacyjnych i bliziutko do pięknej plaży :D . Ceny są tam bardzo przystępne jak na taką lokalizację i miasto :)
malina32
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2016-03-03, 12:40

Re: ceny mieszkań w Krakowie

Postprzez Janekk258 » 2017-12-19, 09:04

Ceny mieszkań w Krakowie sa różne , sad to wiem po spotkaniu się deweloperem z firmy Superkrak , który znalazł dla mnie mieszkanie w tym budżecie co mam i z tym co oczekiwałem od mieszkania. Powiem tak najlepiej mieś pośrednika który ci znajdzie mieszkanie w odpowiedniej cenie itd.
Ta firmę tez polecam , bardzo profesjonalnie podchodzą do ciebie
Janekk258
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-12-18, 15:49


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości