Szukamy mieszkania

Sprzedaż mieszkań / Kupno mieszkań - darmowe ogłoszenia

Szukamy mieszkania

Postprzez agiwan1985 » 2017-09-13, 13:24

Czesc, nie wysyłajcie mnie prosze na portale ogłoszeniowe bo śledze je na bieżąco. Przychodze na forum z prośbą o rade. Podjęlismy decyzje o zakupie mieszkania z rynku pierwotnego i przeczesujemy teraz oferty, pytamy znajomych a to jest kolejne miejsce w którym szukam opini. Podpowiedzcie jakim deweloperom krakowskim zaufac? Czy Prądnik Czerwony to faktycznie taka dobra lokalizacja jak słysze? Co waznego wziąc pod uwage przy szukaniu? Moze jeszcze o czyms nie pomyślelismy
agiwan1985

Re: Szukamy mieszkania

Postprzez andzia » 2017-09-14, 12:38

To tak: prądnik jest spoko, napewno w pierwszej trójce które bym brała pod uwage gdybym sama teraz szukała. Dopytujcie zawsze o parking/garaż bo z tym bywa klopot. Jak macie dzieci no to o place zabaw, czasami brakuje na nie miejsca i potem rodzice sie dziwią że nie ma gdzie z wózkiem wyjsc. A deweloper to wystarczy zeby to nie była jego pierwsza inwestycja, tzn zeby jakieś doświadczenie miał i będzie dobrze. Jak juz wybierzecie to wtedy załóż wątek o konkretnym deweloperze i konkretnej inwestycji to może dopną sie ludzie którzy już kupili
andzia

Postprzez HSDArrow » 2017-09-19, 07:44

Witam serdecznie! Jeżeli szukasz doświadczonego i godnego zaufania dewelopera, zapraszam do HSD Arrow. Już od dwunastu lat działamy na rynkach kieleckim, łódzkim i krakowskim, z powodzeniem realizując kolejne inwestycje. Jedną z nich prowadzimy także w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony, która Was interesuje. To rzeczywiście jeden z popularniejszych teraz kierunków osiedlania. Bliskość centrum, dobre połączenia autobusowe i bogata infrastruktura czynią tę okolicę coraz bardziej atrakcyjną. Moja przedmówczyni ma rację, jeśli chodzi o miejsca parkingowe - w Krakowie bywa z tym różnie, ale nasza firma zawsze stara się zapewnić wystarczającą liczbę miejsc w garażach podziemnych, a także wygospodarować pewną przestrzeń parkingową na osiedlu. Jeżeli chodzi o to, na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego mieszkania, kilka wskazówek znajdziecie na naszym blogu: https://hsd-arrow.pl/s,10,jak-bezpiecznie-kupic-nowe-mieszkanie.html. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.
HSDArrow

Postprzez agiwan1985 » 2017-09-20, 07:27

Wielkie dzięki. Liczylam na porady które mnie utwierdza w przekonaniu:) Garaz podziemny to musowo, bo mąż nie uznaje trzymania auta na powietrzu, zwłaszcza zimą. A jakie sa u was ceny na tym Prądniku?
agiwan1985

Postprzez HSDArrow » 2017-09-22, 08:58

Szczegółowy wykaz mieszkań wraz z cennikiem można zobaczyć na naszej stronie internetowej: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,20,hsd-inwestycje-dobrego-pasterza-39.html?strona=1. Dostępne są też rzuty mieszkań i całych kondygnacji. W zakładce “zdjęcia” można obejrzeć wizualizację budynku, którego zakończenie budowy planowane jest na ostatni kwartał 2019 roku. W razie zainteresowania naszą inwestycją zapraszam do kontaktu z biurem sprzedaży. Dane kontaktowe znajdują się na powyższej stronie.
HSDArrow

Postprzez boddekk » 2017-10-27, 17:16

Cześć, chciałabym polecić Wam serwis, z którego sama skorzystałam. To nowa usługa na rynku i chyba jedyna taka w Polsce. Zamówiłam u nich raport na temat domu na sprzedaż, który mnie zainteresował homescanner.pl przysłał mi wszystkie informacje, których potrzebowałam. Opisali, jak daleko jest do miasta i jaka jest z nim komunikacja, zrobili zdjęcia domu i okolicy, pogadali z sąsiadami, napisali mi, jak daleko jest do szkoły, sklepów i lekarza. Chyba kupię ten dom, bo raport potwierdza, że sprzedawca jest uczciwy.
boddekk

Postprzez riso23 » 2017-12-07, 15:38

Z żoną zakupiliśmy mieszkanie u dewelopera w Rzeszowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru http://www.bulwarypark.pl/
riso23

Powrót do Mieszkania - Kupię / Sprzedam