Pierwsze mieszkanie - pierwsze ubezpieczenie

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Pierwsze mieszkanie - pierwsze ubezpieczenie

Postprzez matkawariatka » 2017-11-06, 17:26

W końcu, po długim oczekiwaniu, odebrałam mieszkanie od Dewelopera. Remont jest już prawie na finiszu i moi znajomi doradzili mi, żebym od razu pomyśłała o ubezpieczenie. Nigdy jeszcze nie ubezpieczałam mieszkania, więc nie wiem nawet na co powinna zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie

Wszelkie podpowiedzi będą mile widziane :-)
matkawariatka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-08-21, 07:38

Re: Pierwsze mieszkanie - pierwsze ubezpieczenie

Postprzez onlineexpertcompensa » 2017-11-07, 11:30

Warto pamiętać, że polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika).

Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pani pewna, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania może Pani przeczytać na naszej stronie internetowej www.compensa.pl.

Pozdrawiam
Online Ekspert Compensa
onlineexpertcompensa
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-08-25, 13:33

Re: Pierwsze mieszkanie - pierwsze ubezpieczenie

Postprzez Kamil900 » 2017-11-08, 21:50

Dzięki za te informacje. Bardzo pomogło mi to forum. W końcu jakieś rzetelne info.
Kamil900
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-11-08, 21:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pierwsze mieszkanie - pierwsze ubezpieczenie

Postprzez kender » 2018-01-17, 20:53

A czy w zakresie ubezpieczeń na życie macie jakieś doświadczenie? Co sądzicie np. o tym rankingu http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html ?
kender
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2018-01-13, 15:48


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron