W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Sprzedaż mieszkań / Kupno mieszkań - darmowe ogłoszenia

W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez wojtas » 2016-12-15, 14:09

Cześc, jak wyżej, nie jestem z Krakowa, pomieszkiwałem tu kiedyś z doskoku przez kilka miesięcy zanim się nie przeniosłem na studia do innego miasta, ale to były inne czasy, moglo się troche pozmieniać więc chciałem zapytać która dzielnica jest teraz atrakcyjna pod kupno mieszkania? Zależy mi żeby to faktycznie był Kraków a nie tylko krakowski adres kilkanaście kilometrów od centrum. Podajcie prosze jakieś przykłady to sobie zobaczę na mapce i będe wtedy szukał konkretnych mieszkań.
wojtas
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-12-15, 14:06

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez olczak » 2016-12-16, 08:13

różne w sumie...Prądnik, ostatnio chyba też okolice Zabłocia, no i Wola Justowska ale to już trochę dalej i chyba drogo a nie powiedzialeś jakie ceny cię interesują ale jak chcesz bliżej niż dalej centrum to musisz się liczyć z kosztami niestety
olczak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-06-24, 11:16

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez HSDArrow » 2016-12-22, 16:55

Witam, decydując się na wybór lokalizacji, warto zwrócić uwagę nie tylko na odległość od centrum wyrażoną w kilometrach, ale również na to, jak dobrze skomunikowana jest z resztą miasta. Połączenia autobusowe i tramwajowe, ścieżki rowerowe, natężenie ruchu na newralgicznych ulicach. Wspomniane wyżej dzielnice faktycznie cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkania z rynku pierwotnego. Podaj, proszę więcej szczegółów (jaka konkretnie nieruchomość Cię interesuje: metraż, przedział cenowy, rynek pierwotny czy wtórny) - będziemy mogli doradzić coś więcej.
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez wojtas » 2016-12-27, 12:29

Nowe nowe oczywiście, Cena myslałem tak do 7,5 za metr, no chyba ze bedzie jakieś super świetne i w fajnym miejscu to nie wykluczam ze trochę dopłacę, a metraż taki średnio duży, 40-50 m mniej więcej, ja to pod wynajem chcę kupić, ja sie nie przenoszę do Krakowa, raczej taką inwestycje chciałem poczynić, pod studentów na przykład.
wojtas
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-12-15, 14:06

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez HSDArrow » 2016-12-28, 11:31

To już jakieś konkrety :) Jeżeli z przeznaczeniem dla studentów, dobrze sprawdzić połączenie potencjalnego osiedla z uczelniami wyższymi czy takimi miejscami, jak punkty gastronomiczne, kluby, kina. Takie kryteria spełnia jedna z aktualnych inwestycji naszej firmy - czteropiętrowy budynek mieszkalny przy ulicy Dominikanów, w dzielnicy Prądnik Czerwony. Osiedle posiada dobre połączenie chociażby z Politechniką, Uniwersytetami Ekonomicznym i Rolniczym oraz z centrum Krakowa. Wciąż są dostępne mieszkania w standardzie, jakiego szukasz. Szczegóły na ich temat możesz znaleźć tutaj: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,17,hsd-inwestycje-dominikanow.html.
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez wojtas » 2017-01-09, 11:59

Dzięki za odzew, obejrzę sobie w wolnej chwili.
wojtas
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-12-15, 14:06

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez Kuadeen21 » 2017-09-12, 09:47

Zobacz ofertę Nowej 5 dzielnicy w Krakowie na stronie dewelopera znajdziesz szczegółowe informacje o mieszkaniach, dzielnicy i udogodnieniach w kompleksie. Pozdrawiam
Kuadeen21
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-09-12, 09:37

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez izabella22 » 2021-07-25, 17:31

A jak juz się urządzicie w tym pięknym mieście to koniecznie zajrzyjcie do tej polecanej i sprawdzonej restauracji https://ckbrowar.pl
Również poleca się smakoszom piwa :)
izabella22
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2021-03-24, 13:22

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez raffal » 2021-08-31, 20:16

JA bym dodał bezpłatne ogłoszenia nieruchomości na takich stronach https://pokato.pl/nieruchomosci
raffal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2018-04-27, 15:49

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez gks_szymon » 2022-03-30, 16:10

niestety ceny mieszkań zarówno w zakresie wynajmu jak i sprzedaży ostatnio poszły mocno w górę, a Kraków wcale do tanich nie należy
gks_szymon
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2022-03-30, 16:04

Re: W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie w Krakowie?

Postprzez martynna » 2022-05-23, 08:13

Jak chcesz jeszcze kupić mieszkanie w Krakowie za przystępną cenę to mogę polecić osiedle Strefa Cegielnia, położone nieco dalej od centrum miasta ale za to w pobliżu jeziora i terenów idealnych dla rowerzystów
martynna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2020-04-23, 07:35


Powrót do Mieszkania - Kupię / Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron