Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Polecane firmy, wykonawcy - zobacz kto najlepiej wykończy ci łazienkę, kto dostarczy najtaniej sprzęt AGD?

Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez sylwia_syl » 2017-06-19, 06:40

witajcie! Razem z mężem przenosimy się z Katowic do Krakowa w celach zawodowych. Wiemy, że zostaniemy w tym mieście na dłużej. Kalkulując wydatki doszliśmy do wniosku, że początkowo wynajmiemy mieszkanie, ale w ciągu najbliższych dwóch lat zainwestujemy w coś swojego. Na razie jest nas dwoje, ale nie wykluczamy powiększenia rodziny, potrzebujemy więc przynajmniej 3 lub 4 pokoi. Piętro nie ma znaczenia. No i najważniejsze- w grę wchodzą tylko nowe mieszkania nie zlokalizowane w ścisłym centrum, wolimy obrzeża. Poruszamy się po mieście samochodem i istotne jest też to żeby było gdzie zaparkować. Możecie polecić jakieś lokalizacje albo zapowiadające się inwestycje? Z góry dziekuje za odpowiedź.
sylwia_syl
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2017-05-26, 10:32

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez wiktor74 » 2017-06-20, 07:28

w Krakowie jest dużo ofert mieszkań i do wynajęcia i do kupienia, posprawdzaj portale z ogłoszeniami. Jesli chodzi o miejsca parkingowe to radziłbym szukać ofert z parkingiem podziemnym bo jak pewnie wiesz to jeden z najwięszych minusów w naszym miescie, zazwyczaj nie ma gdzie parkowac bo jest za dużo samochodów
wiktor74
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-06-14, 11:31

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez HSDArrow » 2017-06-21, 06:08

Witajcie! To prawda – Kraków stał się bardzo popularny pod względem nowych inwestycji i ofert mieszkaniowych. Nie bez powodu - miasto wciąż się rozwija, proponując coraz większe możliwości zawodowe czy też kulturalne dla swoich mieszkańców. Sylwio, bardzo dobrze, że planujesz już teraz szukać ofert sprzedaży mieszkań, wcześniejsza rezerwacja pozwala na wybieranie w naprawdę szerokiej ofercie nowych lokali. Jeżeli zależy Ci na lokalizacji z dobrym dojazdem do każdej części miasta, proponuję zapoznać się z naszą propozycją przy ul. Rydygiera: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,19,hsd-arrow-wielicka-rydygiera-ii-etap.html. Oferujemy mieszkania od jedno- do czteropokojowych od ok. 20 do ok. 75 mkw w pięciopiętrowym budynku, z możliwością wykupu podziemnych (pojedynczych lub podwójnych) miejsc parkingowych. Dużą zaletą tej lokalizacji jest to, że w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się park miejski z oczkiem wodnym i przestrzenią do zabawy dla dzieci. Zakończenie budowy planowane jest w III kwartale 2019 roku – jest to data mieszcząca się w przedziale czasowym, który podałaś :) Jeżeli miałabyś jakieś pytania, zapraszam do kontaktu!
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez sylwia_syl » 2017-06-26, 06:27

Dziekuję za odpowiedź. Byłam na waszej stronie i przy opisie inwestycji jest informacja o wykończeniu pod klucz. Nie raz już o tym słyszałam ale nie do końca wiem jak to działa. Wydaje się, że to wygodne rozwiązanie ale czy np.moje preferencje będą wzięte pod uwage? czy można dać jakieś swoje propozycje?
sylwia_syl
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2017-05-26, 10:32

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez HSDArrow » 2017-06-27, 06:34

W przypadku opcji wykończenia „pod klucz” zawsze ustalamy, jakim zakresem usług klient jest zainteresowany. Do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego preferencje i sugestie. Kolejnym etapem jest wykonanie wizualizacji, abyście Państwo mogli ocenić, czy projekt spełnia oczekiwania. Ważne jest dla nas, aby każdy w nowym mieszkaniu czuł się jak najlepiej i był zadowolony z efektu końcowego. Jeżeli chciałabyś zobaczyć jak wyglądają przykładowe realizacje w ramach wykończenia “pod klucz”, znajdziesz je pod tym linkiem: https://hsd-arrow.pl/s,94,wykonczenie-pod-klucz.html
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez Dominika_77 » 2017-08-10, 13:43

Polecam zajrzeć na stronę Wawel Service. Mają w ofercie świetnie mieszkania w Krakowie. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Dominika_77
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-08-10, 13:41

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez ulkaxxx » 2017-08-30, 16:18

A gdzie najlepiej się mieszka Waszym zdaniem w Krakowie? Jakie dzielnice omijać szerokim łukiem?
ulkaxxx
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-08-16, 21:21

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez rikeve » 2017-10-06, 14:15

a jak ona wygląda
rikeve
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-09-25, 19:37

Re: Przeprowadzka do Krakowa i nowe mieszkanie

Postprzez Jarko12 » 2018-03-16, 09:28

Tak się zastanawiam, czy przeprowadzka do Krakowa to, aby dobry pomysł. Nie lepiej pod Krakowem? Jeśli chodzi o mnie, to mogę powiedzieć, że zrobiłem w odwrotny sposób - przeprowadziłem się z mieszkania w mieście do domu w niedużej wsi właśnie pod Krakowem. Oczywiście na to by mieszkać w mieście już bym się nie zdecydował. Dom mam bardzo ładny, w sumie na takim niedużym osiedlu z ciekawą nazwą Panorama Biskupice i dodatkowo mam ciszę i spokój. Co prawda pracuję w Krakowie więc muszę dojeżdżać, ale nie sprawia mi to żadnego problemu :)
Jarko12
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018-03-16, 09:12


Powrót do Nieruchomości w Internecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron