Kamera z detekcją JBP HD Camera

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Re: Kamera z detekcją JBP HD Camera

Postprzez Maniok31 » 2017-01-26, 19:10

Jednak się przekonałem i kupiłem model KZ8. Teraz czas w końcu to zamontować i spać spokojnie.
Maniok31
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2016-05-18, 08:14

Re: Kamera z detekcją JBP HD Camera

Postprzez sotb1 » 2017-05-04, 08:31

Widzę, że marketing z formy jbp zarejestrował się na każdym portalu i głupoty wypisuje. Otóż powiem Wam prawdę. Kamera KZ2 nie powala. Owszem fajnie, że ma moduł wifi i zapis na kartę. Kompletny bezsens to krótki kabel w gniazdem RJ przyciskiem reset i gniazdem zasilania - w tym momencie robi się z niej kamera wewnętrzna, bo brakuje zabezpieczenia przed wilgocią. Gniazdo antenowe również bez zabezpieczenia przed wilgocią. Nie zaszkodziłoby, gdyby była wyposażona w POE i złączki przeciwilgociowe. Element przegubowy do ustawiania kamery w pionie - bardzo kiepska śrubka lub gwint w nakrętce. Dostałem ją ze zerwanym gwintem. Na dodatek mocowanie jest ząbkowane, więc nie ma możliwości płynego ustawienia. Kolejny minus - kamera nie robi nagrań sekwencyjnych. Poważny minus. Zamiast tego robi zdjęcia co ustawiony interwał czasu. Co gorsze tych zdjęć nie da się przejrzeć aplikacją na smartfona, bo nie ma takiej opcji. Można to jedynie zrobić przez przeglądarkę na kompie. Nie ma możliwości kasowania zdjęć. Nawet jeśli przez eksploratora windows "wykasujemy" zdjęcia, to po ponownym wejściu do katalogu nadal tam są. Poważne niedociągnięcie. Mikrofon chyba ma jakąś wadę, bo bez przerwy słychać jakby ktoś w niego pukał, jakby chrobotanie podczas wiatru. Tylko dlaczego słychać to gdy wiatru nie ma? Obraz, dopiero po ustawieniu wysokiego bit rate można powiedzieć, że jest ok. Poza tym - lekkie aberracje. Ocena 6/10
sotb1
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-05-04, 08:29

Poprzednia strona

Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron