Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez kashmir19 » 2016-09-21, 09:41

Ostatnio zastanawiałam się jak zmienić coś w mieszkaniu, żeby dodać mu świeżości. Szukając w internecie inspiracji znalazłam ciekawy artykuł http://odzyskajdzien.pl/3508-jak-w-ekspresowym-tempie-zmienic-cos-w-mieszkaniu-szybkie-i-tanie-pomysly-na-aranzacje. Co o tym myślicie? Chyba zaraz zabiorę się do pracy :)
kashmir19
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2016-09-09, 09:00

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez rodan » 2016-11-30, 12:53

Ja ostatnio miałem silną potrzebę, aby zmienić cokolwiek. Zdecydowałem się w końcu na montaż fototapety na jednej z moich wolnych ścian. Całość zajęła mi chwilę i nareszcie mój pokój dostał drugie życie. Ja swoją fototapetę kupiłem na stronie: https://www.sklepwnetrz.pl.
rodan
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2015-06-11, 10:39

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez aliszjaJup88 » 2017-01-18, 14:39

Przede wszystkim postawić na innym kolor. Nic tak nie zmienia światła w pokoju, nie odświeża jak całkiem inna farba nałożona na ściany. Warto wtedy tez pomyśleć o zmianie mebli choć to już wydatek wyższego rzędu jak i bardziej czasochłonny bo przecież trzeba wybrac coś co z nami już pozostanie na dłużej :)
aliszjaJup88
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-01-18, 14:37

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez Aza » 2017-01-18, 19:53

Ja w ostatnim czasie postawiłam na lifting salonu. Zmieniłam kolor ścian jak również listwę przypodłogową. Od dawna marzyła mi się biała listwa przypodłogowa, wysoka idealnie pasująca do obudowy drzwi do salonu. Postawiła na listwę drewnianą z Drew-Lux o wysokości 100 mm. Była w bardzo fajnej cenie, a dostawa była ekspresowa. Listwa przepiękna, dobra jakościowa. Bardzo wpłynęła na wizerunek wnętrza. Wszyscy gości, którzy nas odwiedzili podczas świąt zauważyli zmiany i bardzo je chwalili.
Aza
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2015-06-01, 20:27

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez Laperito » 2017-01-28, 21:01

Witam,
Z mojego doświadczenia mogę doradzić aby zmienić kolory ścian i podłóg na białe. Ostatnio odświeżyłem mieszkanie przemalowawszy ściany na biało i położywszy biało-popielate panele. Również pozbyłem się ciemnych mebli, a na ich miejsce wstawiłem jasne. Usunąłem wszystkie ciemne dodatki. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Mieszkanie stało się o wiele bardziej przejrzystsze i nabrało zupełnie nowego charakteru.
Pozdrawiam

__________________
www.ZaMieszkanie.pl
Laperito
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-01-28, 20:47

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez ewaboberr » 2017-02-09, 13:04

Zmiany w moim mieszkaniu nie były aż takie ekspresowe, bo salon w całości pięknie odświeżyła i wykończyła mi firma Ito Design z Gdańska (www.itodesign.pl.). Natomiast na szybkości odnowiłam sama kuchenne szafki oklejając fronty na szaro i dając nowe uchwyty. Równolegle to się działo u mnie w domu, więc za pomysł pochwaliła mnie sama pani projektantka z Ito design. Polecam! I firmę i zabawę w odnawianie szafek!
ewaboberr
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2017-01-31, 09:51
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez martekM » 2017-03-18, 17:23

poprostu wymienic dodatki zmienic ich kolor,nap kupic nowy wazon ramki poduszki i dywan nicby nic a zmienia bardzo wiele
martekM
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2017-03-18, 12:52

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez szandi » 2017-03-23, 16:23

Ja wlaśnie robię takie odświeżenie - malowanie to jedno, ale rewolucja numer dwa to pożegnać część mebli. Mamy tendencję do zastawiania pomieszczeń meblami, które w rzeczywistości służą do przechowywania gratów, o których istnieniu już się nie pamięta ;) przynajmniej ja mam takie problem, ale stwierdziłam, że wyrzucam, nie patrzę co, komodę akurat ciotka potrzebuje, więc zrobi się przestrzeń. Do tego zmieniam zasłony na jasne, narzutę na kanapę i kupuję nowy stolik kawowy. Będzie pięknie. Niby nic, a jednak po nowemu :)
szandi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-03-23, 16:12

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez celia.celia84 » 2017-04-15, 16:03

Aby coś szybko i radykalnie zmienić w mieszkaniu, najlepszym wyjściem będzie zatrudnienie architekta: http://www.abrys.net/. Profesjonalista najlepiej będzie wiedział bo najlepiej będzie pasowało do Twojego mieszkania, co się sprawdzi. Do tego na pewno podpowie kilka fajnych modnych rozwiązań, o których mogliście wcześniej nie słyszeć. To nie jest droga usługa, a na pewno będziecie zadowoleni.
celia.celia84
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2017-02-14, 20:36

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez paula-888 » 2017-04-28, 13:30

Czasami wystarczy pobawić sie kolorem albo poprzestawiać meble i już jest zmiana. Ja sobie robie takie eksperymenty co jakiś czas, kanapa w miejsce witryna, ława spod okna pod ściane, różne takie.
paula-888
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2017-04-28, 13:20

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez sylwia_syl » 2017-05-26, 10:48

My najczęściej stosujemy w domu wymianę dodatków- zmieniamy narzutę w sypialni, kupujemy nowe poszewki na poduszki, zmieniamy miejsce roślinom. Wszystkie te "małe rzeczy" wnoszą do naszego lokum świeżość i zupełnie nowy wygląd
sylwia_syl
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2017-05-26, 10:32

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez bzyl20 » 2017-05-30, 10:11

Wystarczy zmienić poszewki na poduszki, dodać kilka dekoracji sezonowych i gotowe :)
bzyl20
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2017-05-30, 10:09
Lokalizacja: Grajewo

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez KaroBurza » 2017-07-14, 07:24

No zgadzam się z Tobą parę detalów i mieszkanie jak nowe.
A jeśli posiadasz mały gabinecik w swoim domu,mieszkaniu to proponuję zakup sejfu na przechowywanie różnych wartościowych papierów. Też niedawno zakupilem i jestem zadowolony super sprawa naprawdę polecam. Kupiłem na terenie Warszawy od http://www.atwsecurex.com.pl/sejfy.html.
KaroBurza
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2015-05-11, 11:26

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez jotjot » 2017-11-17, 16:06

Super efekt robią fototapety. Zresztą sprawdźcie sobie sami na ciekawe realizacje na przykład tutaj https://uwalls.pl/fototapety-do-kuchni/ :)
jotjot
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2017-11-08, 16:22

Re: Jak w ekspresowym tempie zmienić coś w mieszkaniu?

Postprzez terry » 2018-12-31, 14:31

Malowanie ścian :)
Jak nie masz ochoty gruntować przed malowaniem to dobra farba jak Magnat Ceramic powinna wystarczyć.
A jak jakieś nowe meblowanie to super nadają się strony typu olx z mebelkami używanymi czy market na FB.
terry
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2018-07-22, 19:32

Następna strona

Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron