mieszkanie kielce

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

mieszkanie kielce

Postprzez olczak » 2016-08-23, 11:28

hej. planuje kupic mieszkanie w kielcach. orientuje sie ktos jakie dzielnice warto rozwazyc a ktorych unikac?? przez 8 lat siedzialem w angli troche kasy odlozylem i teraz szukam czegos w normalnej cenie. jestem z okolic krakowa i w sumie myslalem zeby tam wynajmowac ale podlapalem tu prace. ceny tez są berdziej przystepne niż w krk. Zalezy mi na mieszkaniu z rynku pierwotnego zona chce urzadzic wszystko sama wiadomo kobieta ;D Dwupokojowe w dobrym standardzie blisko centrum. z gory dzieki za pomoc
olczak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-06-24, 11:16

Re: mieszkanie kielce

Postprzez jestemgaba » 2016-08-24, 11:05

kolejny z powracajacych;p w kliecach sie teraz duzo buduje to zalezy jak bardzo zalezy ci na czasie. chcesz sie wprowadzic na juz czy mozesz poczekac??
jestemgaba
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-07-19, 10:07

Re: mieszkanie kielce

Postprzez HSDArrow » 2016-08-24, 14:40

Witaj! Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie w Kielcach to może Cię zainteresować nasza nowa inwestycja. Apartament w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic miasta tj. w Ślichowicach. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz sąsiedztwo wielu obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoła, przedszkole czy centrum handlowe powodują, że lokalizacja ta staje się coraz bardziej popularna. Jeśli lubisz biegać lub uprawiać jakiś inny sport w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne i spacerowe. Tutaj znajdziesz więcej informacji: http://hsd-arrow.pl/inwestycja,16,hsd-arrow-kazimierza-wielkiego-permska-os-slichowice.html.
W razie pytań pozostaje do dyspozycji.
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34

Re: mieszkanie kielce

Postprzez olczak » 2016-08-25, 09:42

ja to raczej typ kanapowy jestem...ale zona i biega i na rowerze jezdzi;p właśnie ten rower będzie gdzie trzymac jednym już ktos się zainteresowal;/;/ a i co z parkingiem jest tam jakis podziemny ???
olczak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-06-24, 11:16

Re: mieszkanie kielce

Postprzez HSDArrow » 2016-08-26, 09:03

Tak pod budynkiem znajdzie się hala garażowa z 14 miejscami postojowymi. Zaplanowane są również miejsca postojowe zewnętrzne. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie więc o rower możecie być spokojni.
HSDArrow
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2016-06-20, 09:34


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron