Internetowe biuro ogłoszeń nieruchomości

Sprzedaż mieszkań / Kupno mieszkań - darmowe ogłoszenia

Internetowe biuro ogłoszeń nieruchomości

Postprzez pasqdny » 2016-08-05, 20:56

Witam serdecznie,

chciałbym wszystkim polecić nowe internetowe biuro ogłoszeń nieruchomości - serwis www.odwlasciciela.pl. Jest to znakomity sposób na wypromowanie swojej oferty sprzedaży nieruchomości, pozwalający zaoszczędzić pieniądze i sporo czasu. Jest to możliwe dzięki temu, że pozwala on na dodanie ogłoszenia do wielu portali na raz, a do tego taniej niż bezpośrednio w serwisach ogłoszeniowych. W cenie 59zł za 30dni publikacji dodajemy nasze ogłoszenie do około 100 portali, w tym tych najpopularniejszych na rynku, wychodzi nam taniej, a jeszcze dostajemy gratis wyróżnienie na gratce.
pasqdny
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-08-05, 20:49

Re: Internetowe biuro ogłoszeń nieruchomości

Postprzez Pulos » 2016-08-13, 14:10

Hej. Właśnie szukałem sposobu jak wypromować moje ogłoszenie w internecie i chyba dzieki tobie znalazłem idealny serwis który zrobi to za mnie i to wszystko za jedyne 59 zl na 30 dni.
Pulos
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-08-13, 13:27

Re: Internetowe biuro ogłoszeń nieruchomości

Postprzez Arni.Ar » 2020-05-03, 20:44

Witam. Jeśli szukacie portali gdzie możecie zamieścić swoje ogłoszenia sprzedaży nieruchomości to polecam wam https://pokato.pl/ . Daje wam to większą możliwość i szansę sprzedaży domu, dzięki czemu szybciej otrzymacie gotówkę i domkniecie transakcję. Pozdrawiam
Arni.Ar
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2019-09-08, 22:11

Re: Internetowe biuro ogłoszeń nieruchomości

Postprzez Epso » 2020-12-23, 00:18

Osobiście uważam, że od właściciela jest słabym portalem - ma mało ogłoszeń
Epso
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2020-12-23, 00:09


Powrót do Mieszkania - Kupię / Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron