Jakim piecem ogrzewać?

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Jakim piecem ogrzewać?

Postprzez gumiś » 2016-03-07, 13:56

Jakie ogrzewanie polecacie? Zastanawiam się nad zakupem pieca, tylko nie wiem na jaki opał. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
gumiś
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2014-12-04, 13:25

Re: Jakim piecem ogrzewać?

Postprzez kupexim » 2016-03-17, 14:16

Nową instalację warto tworzyć pod paliwa bardziej przyjazne środowisku. Można dostać na to nawet dofinansowanie.
kupexim
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-03-17, 14:11

Re: Jakim piecem ogrzewać?

Postprzez zyga » 2016-04-03, 09:47

ja tesknie za tymi czasami, gdy mielismy piece kaflowe na wegiel, lato caly rok, a teraz place 1200 zl miesiecznie za ogrzewanie a chodzimy w bluzkach i bluzach albo grubych swetrach
zyga
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-04-01, 09:24

Re: Jakim piecem ogrzewać?

Postprzez asap » 2016-04-10, 16:17

kupexim napisał(a):Nową instalację warto tworzyć pod paliwa bardziej przyjazne środowisku. Można dostać na to nawet dofinansowanie.

Mnie teraz bardzo korci żeby postawić na kominek, teraz sporo jest objętych ekodotacją, np te z http://www.iwonapellets.pl/które można kupić o 1500zł taniej. Jest też opcja drugiej dotacji z banku ochrony środowiska więc w efekcie koszt kominka spada jeszcze bardziej. Czy komuś udało sie to może wyegzekwować?
Kominek jest na pellet więc jak najbardziej przyjazny środowisku no i wygląda ekstra :)
asap
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2015-05-23, 09:20

Re: Jakim piecem ogrzewać?

Postprzez Grizzly » 2016-07-20, 13:46

Według mnie sam piec (kocioł) ma drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest według mnie to jakim materiałem będziesz palił. Wiele osób nie ma rozeznania i wybiera najdroższe i jednocześnie mało efektywne paliwo. Stąd wzięły się mity, że takie ogrzewanie jest przestarzałe i lepiej inwestować w gazowe lub elektryczne. Według mnie wręcz odwrotnie - ceny węgla są niskie więc można zaoszczędzić.

Ja mogę polecić Ci firmę SmartTrans, która zajmuje się sprzedażą i dostawą węgla. Działa w województwie śląskim, ale bez problemu mogą też przetransportować kurierem do dowolnego miejsca w kraju wiec z tym problemu nie ma. Na plus dbałość o zamówienie, terminowość i świetne produkty w ofercie.

Sprawdź samemu: http://www.smarttrans.eu/
Grizzly
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-07-20, 13:07
Lokalizacja: Wadowice


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron