Pomoc w uzyskaniu kredytu

Kredyty mieszkaniowe - spytaj innych gdzie najtaniej? najkorzystniej? podziel się doświadczeniami

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Postprzez marta26079 » 2010-08-11, 09:59

Dysponujemy szeroką ofertą kredytową i pożyczkową dzięki współpracy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Nasi doradcy, przeszkoleni przez banki w zakresie finansów, pomogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie z szerokiej palety produktów finansowych na rynku, przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta. Pomagamy w uzyskaniu kredytu lub pożyczki osobom posiadającym negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) lub Krajowym Rejestrze Długów (KRD), przy jednoczesnym jego usunięciu.
Osobom szukającym kredytu przedstawiamy w jednym miejscu oferty wielu banków, odnośnie:
- kredytów hipotecznych,
- kredytów refinansowych,
- kredytów konsolidacyjnych,
- kredytów preferencyjnych z dopłatami,
- pożyczek hipotecznych,
- kredytów na oświadczenie,
- kredytów do 105 % wartości nieruchomości,
- kredytów na okres kredytowania do 50 lat,
- kredytów dla osób, których wiek w momencie zakończenia spłaty wyniesie nawet 100 lat,
- i innych.
Dodatkowo pomagamy przy określeniu waluty, oprocentowania i okresu spłaty, wyjaśniamy różnice w poszczególnych ofertach, wypełniamy i kompletujemy wymagane dokumenty, finalizujemy podpisanie umowy z bankiem.
Naszym celem jest zapewnienie klientom możliwości swobodnego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych, a oferowana usługa jest całkowicie bezpłatna.


KONTAKT:

marta.smektala@wr-group.pl
marta26079
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-08-10, 19:49

Re: Pomoc w uzyskaniu kredytu

Postprzez znajoma » 2015-10-29, 12:27

Jeśli szukacie dobrych ofert pożyczkowych, to znajdziecie je na PROFI CREDIT Są różne warianty, na dowód, zaświadczenie
Nas najbardziej interesuje pożyczka dla firm. Ale właśnie dotarłam do propozycji przystąpienia do programu partnerskiego. To coś z czym się jeszcze nie spotkałam, założenia mi się podobają, ale raczej muszę dowiedzieć się szczegółów podczas wizyty w ich siedzibie.
znajoma
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2015-07-21, 18:48


Powrót do Kredyty mieszkaniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron