Meble na zamówienie

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Meble na zamówienie

Postprzez Bojkes Meble » 2014-06-25, 12:21

Witam

jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli na zamówienie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Umówimy się na spotkanie dokonamy pomiarów na tej podstawie wykonamy projekt i podamy dokładna wycenę . Wyceniamy również gotowe projekty przesłane drogą e-mail .

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą oferta na stronie internetowej www.meblenazamowienie.com

życzymy wszystkim miłego dnia

pozdrawiam

Bojkes MEBLE
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Bojkes Meble
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-06-25, 11:59

Re: Meble na zamówienie

Postprzez Emm88 » 2014-06-28, 11:40

Jaki jest koszt takiej kuchni jak na zdjęciu?
Emm88
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-06-28, 11:39

Re: Meble na zamówienie

Postprzez Dychus » 2014-07-04, 12:34

Różnie np. w Salonie Meblowym Mebest ok. 3000 zł Z tego co wiem, można zamawiać przez Internet lub telefon.
Tutaj masz link:
http://mebestpoznan.pl/
Dychus
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-07-04, 12:01

Re: Meble na zamówienie

Postprzez Brystol » 2014-07-31, 19:43

Warto dobrze poszukać w internecie, bo można znaleźć taniej :) Sam zamawiałem meble na wymiar przez internet i jestem z nich bardzo zadowolony, a zapłaciłem mniej, niż w sklepie stacjonarnym czy już tym bardziej u lokalnego stolarza. Realizacja też bardzo szybka, nie to co u "fachowców", u których trzeba się wręcz prosić o meble. Jakby był ktoś zainteresowany, to mowa o http://iform.com.pl/ - szczerze polecam.
Brystol
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2012-12-29, 16:46

Re: Meble na zamówienie

Postprzez compelling » 2014-08-08, 11:45

Jeżeli szukacie wykonawców mebli na zamówienie to możecie poszukać na infobudownictwo.pl - jest wielu dobrych wykonawców, w przystępnej cenie.
compelling
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-08-08, 11:16

Re: Meble na zamówienie

Postprzez riro123 » 2014-09-26, 09:21

Najbogatszą ofertę mebli na zamówienie, przy czym jedne z najtańszych oferuje
Kod: Zaznacz cały
meblarnia.com.pl

Meble białe w stylu skandynawskim, prowansalskim oraz vintage, wszystko na wymiar, bardzo tani transport na terenie całej polski. Realizacja własnych projektów, szkiców itd.
riro123
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2014-09-26, 09:06

Re: Meble na zamówienie

Postprzez iFORM » 2014-10-03, 10:34

Zespół iForm kuchnie online zaprasza z kolei do siebie :-).

Produkujemy meble kuchenne na wymiar. Korpusy szafek kuchennych są wykonane z płyty z płyty laminowanej firmy EGGER o grubości 18mm. Każdy, kto miał styczność z tą płytą zna jej dobre właściwości. Korzystamy z akcesoriów renomowanych firm typu Blum, Häfele oraz Hettich. W ofercie znajdują się szafki kuchenne dolne, szafki kuchenne górne, szafy wysokie oraz szafki nadstawiane. Posioadamy ponad 125 typów szafek, ponad 90 kolorów frontów, 30 kolorów korpusów. Przy tak dużym asortymencie realizujemy zlecenia w terminie do 10 dni roboczych.

Więcej informacji usykasz pod adresem www.iform.com.pl.
Już niedługo ruszy też nowa odsłona strony, także warto śledzić nasze poczynania na bieżąco :-).
iFORM
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-10-01, 11:53
Lokalizacja: Koszalin

Re: Meble na zamówienie

Postprzez qwerek » 2014-10-21, 10:37

fajne meble mają w sklepie m-sosnowe.pl :)
qwerek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-10-21, 10:34

Re: Meble na zamówienie

Postprzez iFORM » 2014-10-23, 13:10

Brystol napisał(a):Warto dobrze poszukać w internecie, bo można znaleźć taniej :) Sam zamawiałem meble na wymiar przez internet i jestem z nich bardzo zadowolony, a zapłaciłem mniej, niż w sklepie stacjonarnym czy już tym bardziej u lokalnego stolarza. Realizacja też bardzo szybka, nie to co u "fachowców", u których trzeba się wręcz prosić o meble. Jakby był ktoś zainteresowany, to mowa o http://iform.com.pl/ - szczerze polecam.


Dziękujemy za polecenie i wierzymy, że będziesz w gronie zadowolonych Klientów jeszcze przez dłuuugie lata :-).

Tych, którzy nie widzieli naszej strony internetowej zachęcamy do zajrzenia na www.iform.com.pl
W tej chwili pracujemy nad nową stroną internetową, także niedługo zamawianie szafek kuchennych na wymiar będzie jeszcze łatwiejsze :-).
iFORM
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2014-10-01, 11:53
Lokalizacja: Koszalin

Re: Meble na zamówienie

Postprzez pati » 2014-11-18, 14:33

Fajny zestawik czy robicie meble we wroclawiu?
pati
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-11-18, 14:21

Re: Meble na zamówienie

Postprzez riro123 » 2014-11-26, 12:28

Witam!
Osobiście zamawiam meble na
Kod: Zaznacz cały
http://meblarnia.com.pl/c/1552/okazje.html

Nie trzeba czekać na firmę, która robi pomiary itd. Wszystko odbywa się za pomocą maila bądź telefonu. Klient przedstawia swoje oczekiwania, wszystko przy pomocy fachowej i darmowej obsługi. Meble na zamówienie, tworzone pod indywidualnego klienta, gotowe lub własne projekty. Możliwość dowolnego dobory wymiarów, wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, firma wysyła próbki mebli, kolorystyka, wzornik RAL. Szybka realizacja, transport na terenie całej Polski za jedyne 150 zł. Oferują atrakcyjne rabaty. Zapraszam.
riro123
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2014-09-26, 09:06

Re: Meble na zamówienie

Postprzez Olga84 » 2015-10-05, 07:24

Ojj, wiem coś na ten temat. U nas w domu zdecydowaliśmy się na meble na wymiar, bo mamy stosunkowo niewielką kuchnię, a chcieliśmy dobrze zagospodarować każdy jej kąt. U nas akurat wszystkim zajęło się jedno ze studiów z sieci Max Kuchnie. Całą aranżację kuchni oceniam bardzo dobrze, meble są dobrej jakości, doskonale dopasowały się do wielkości pomieszczenia, więc jak najbardziej polecam! ;)
Olga84
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2014-06-05, 10:14

Re: Meble na zamówienie

Postprzez domciu » 2015-10-05, 08:29

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu. W wielu przydatkach, szczególnie gdy jest ona mała, warto ją zaprojektować tak aby każdy jej kąt był wykorzystany praktycznie i nie marnował się ani kawałek miejsca. Ja wpierw rozrysowałam tak jak mi się podoba, układ mebli i sprzętów kuchennych, wykonawca wprowadził delikatne modyfikacja. Koszt zależy od doboru materiałów na fronty szafek, od rozwiązań technicznych typu szafki cargo czy sortownika na servodrivie, oraz od materiału z jakiego będzie wykonany blat.
domciu
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2015-09-29, 10:55


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron