Wirtualne Wizyty po mieszkaniach

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Wirtualne Wizyty po mieszkaniach

Postprzez anko89 » 2013-02-18, 12:51

Hej,
jestem nowa na tym forum ale w najbliższej przyszłości planuje kupić mieszkanie i dlatego postanowiłam pogłębić moją wiedzę w tym temacie. Słyszałam ostatnio od znajomej że jest coś takiego jak Wirtualne Wizyty po mieszkaniach. Zastanawiałam się czy jest to w ogóle miarodajne i jak oceniacie tego typu prezentacje mieszkania? Chyba dla kupujących jest to atrakcyjna forma obejrzenia nieruchomości ale dla sprzedających dodatkowy koszt.
Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie?

Z góry dzięki:)

Ania
anko89
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-02-18, 12:46

Re: Wirtualne Wizyty po mieszkaniach

Postprzez Zaczytana » 2014-05-14, 22:43

Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam o czymś takim. Najbliższy temu co mówisz jest chyba portal http://okolica.pl/ na którym wraz z mieszkaniem i jego zdjęciami widzisz także jego lokalizację na mapie i możesz sobie je obejrzeć poprzez googlowe zdjęcia także z zewnątrz - widok na okolicę i wszystko inne. Może masz na myśli te projekty, które czasami pokazują firmy planujące wybudować zupełnie nowe osiedla?
Zaczytana
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2014-05-13, 22:35

Re: Wirtualne Wizyty po mieszkaniach

Postprzez grażka » 2014-09-08, 15:00

Słyszałam o tym, ale ja osobiście wolałabym obejrzeć mieszkanie na żywo i dokładnie sprawdzić czy na pewno wszystko jest z nim ok. A w internecie to wiadomo...może być wszystko ładnie, pięknie a potem wyjdą różne niespodzianki.
grażka
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2014-07-23, 13:37

Re: Wirtualne Wizyty po mieszkaniach

Postprzez domciu » 2015-09-29, 12:17

Nie warto kupować kota w worku, lepiej zdecydowanie obejrzeć na własne oczy. Piękne zdjęcie nie do końca zawsze odzwierciedli to konkretne pomieszczenie.
domciu
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2015-09-29, 10:55


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron