Tańsze mieszkania

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Tańsze mieszkania

Postprzez marcinzs » 2009-07-01, 07:37

Witam,

jestem zainteresowany zakupem mieszkania w celach inwestycyjnych, wydaje mi się że jest na to dobry moment.
Szukam innych osób zainteresowanych zakupem mieszkania, jeśli zbierze się nas parę osób na pewno będziemy mogli wynegocjować lepsze ceny u dewelopera, a pare procent przy tych sumach to niebagatelna kwota.

Piszcie lub dzwońcie: 662425340
marcinzs
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-07-01, 07:00

Postprzez feris » 2009-07-01, 21:55

Poczekaj jeszcze 2-3 lata, będzie taniej, to pewne. Koszty budowy spadają, działki deweloperskie również, nie ma się do czego śpieszyć:
http://kredytnadom.pl/aktualnosci/artyk ... padac.html

Zauważ że "pieniądz posiada wartość w czasie" a to oznacza że warto obecnie korzystać z lokat do których dopłącają banki.

Wstrzymaj się z kupnem - jeszcze nie teraz.
feris
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-06-26, 20:48

Postprzez marcinzs » 2009-07-01, 23:59

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Na necie to co artykuł to inna opinia. A w tym przecież wyraźnie piszą, że spadek średnich cen mieszkań będzie wynikiem pojawienia się dużej ilości mieszkań o niższym standardzie. To tak jak na giełdzie, jak mówią kupuj to wtedy sprzedawaj. Normalny cykl koniunkturalny. Teraz wszyscy deweloperzy wstrzymali inwestycję, widać powolne ożywienia w wynikach sprzedaży mieszkań, jak kryzys minie, zmieni się polityka banków to się okaże że to co stało to już wyprzedane, i trzeba znowu czekać aż wybudują. Na pewno nie będzie takich wzrostów jak 3 lata temu, ale nadal to dobra inwestycja, oczywiście trzeba kupować z głową, nie na wszystkim zyskasz, ale to właśnie teraz jest największy wybór i największe możliwości rabatowe.

W każdym bądź razie dzięki za radę. Mam jednak swoje zdanie w tej sprawie. Chętnie podyskutuje, tylko jeśli moglibyśmy do tego utworzyć nowy wątek bo ten stworzyłem w trochę innym celu.
marcinzs
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-07-01, 07:00


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron