Czy warto budować ogród zimowy

Tutaj możesz porozmawiać o wszystkim nie związanym z tematem nieruchomości

Czy warto budować ogród zimowy

Postprzez julka » 2015-08-11, 21:02

Tak jak w temacie, co myślicie o takich ogrodach? Według mnie to świetne rozwiązanie dla ludzi, których pasją są rośliny, dzięki temu mogą zajmować się nimi przez cały rok. Również ciekawa wydaje się być wizja siedzenia w takim ogrodzie i obserwowania jak na zewnątrz pada deszcz, śnieg lub wieje wiatr. Taka konstrukcja stała się teraz moim marzeniem, a co Wy o tym sądzicie? Jaka może być orientacyjna cena ogrodu zimowego?
julka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-08-11, 21:01

Re: Czy warto budować ogród zimowy

Postprzez Pompi » 2021-05-31, 11:49

Ja nie jestem fanem ogrodów zimowych. Wychodzi to dość drogo i zrobienie takiego ogrodu i jego utrzymanie. Natomiast bardzo lubię mój tradycyjny ogród. Mam w nim wiele egzotycznych roślin, które nadają się uprawy w naszym klimacie. Bardzo duży wybór ciekawych odmian jest w sklepie ogrodniczym online - https://www.futuregardens.pl/. Dość często tam kupuję i zawsze jestem zadowolony.
Pompi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2021-03-17, 06:48

Re: Czy warto budować ogród zimowy

Postprzez Arni.Ar » 2021-09-30, 10:50

Myślę, że warto, ale na początku trzeba wiele zaplanować. Są również specjalnie narzędzia, które pomagają w rozdzieleniu żwirowej ścieżki od trawnika. Obrzeża możesz kupić na sammler.com.pl/kontakt/ , a jeśli masz jakieś zapytania to najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt do firmy, gdzie wszystko ustalisz :)
Arni.Ar
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2019-09-08, 22:11


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron