Na swói koszt??

Jaką kupić wannę? gdzie najtaniej? na jaki kolor i czym pomalować kuchnię?

Na swói koszt??

Postprzez andrzei1 » 2013-02-21, 12:37

Posiadam mieszkanie własnościowe , blok którym mieszkam ma ponad trzydziści lat . Budynek którym mieszkam jest trzy piętrowym budynkiem .ja zaimuie lokal na trzecim piętrze , problem mam na stępuiący żle som zamontowane ryny woda która ma spływać po rynie spływa mi po futrynach efektem tego jest że tynk kawałkami odpada mi z futryn nie wiem jak długo wytrzymaiom futryny , mało tego jest na zewnątrz peknieta elewacia budynku woda leie się po elewaci następnie u mie w mieszkaniu pod oknem odpada tynk płatami lada dzień będe miał grzyb w mieszkaniu . Jak udałem sie do administraci powiadomiła mie że u siebie musze naprawiać na swói koszt ?... Moie pytanie jest nastepuiące czy mam prawo egzekwować naprawe od administraci...
andrzei1
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-02-21, 12:29

Re: Na swói koszt??

Postprzez darkon5 » 2014-06-10, 23:22

W pojedynkę cięzko jest coś wskórać. Zbierz parę innych osób który mają ten sam problem (lub inny) z administracją i wspólnymi siłami coś zdziałajcie. Jeżeli jednak nic się nie uda wywalczyć to wiem z doświadczenia że dalsza współpraca z tymi administratorami to męka a nie mieszkanie.
W takiej sytuacji polecam szukać powoli czegoś nowego (pośrednictwa mają bardzo szeroką gamę ofert, wystarczy spojrzeć np tu http://www.krakow.emmerson.pl/ Na przykładzie krakowa)
darkon5
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-06-10, 22:50
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Remonty, wyposażenie wnętrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości