Piszę e-booka - co się w nim powinno znaleźć?

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Piszę e-booka - co się w nim powinno znaleźć?

Postprzez michal-abramowicz » 2009-01-19, 13:16

Witajcie!

Jako osoba praktycznie inwestująca w nieruchomości od kilku lat (głównie z myślą o wynajmie) postanowiłem zdobyte doświadczenie i wiedzę uporządkować w formie elektronicznego podręcznika i wydać jako e-book.

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mogli wejść na stronę dotyczącą zbierania potrzebnej wiedzy głównie w tematach: wynajem mieszkań, lokali i domów oraz opodatkowanie wynajmu i odpowiedzieć na pytanie czego jeszcze chcielibyście się dowiedzieć o najmie nieruchomości, na jakie problemy się natknęliście podczas swoich inwestycji, a jeśli jeszcze nie inwestowaliście, to jakiej wiedzy potrzebujecie?

W zamian za Wasz czas otrzymacie zniżkę w wysokości 30% na zakup e-booka oraz bezpłatny dostęp do specjalnego kalkulatora dla inwestorów online (m.in. zaawansowane obliczanie rentowności nieruchomości).

PS. Moje pytanie wrzucam do kilku wątków, nie chciałbym jednak być uznany za spamera. Po prostu chcę, aby e-book był jak najbardziej kompletny :)


Dziękuję i pozdrawiam
Michał Abramowicz
michal-abramowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-01-19, 13:12
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron