udana inwestycja??

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

udana inwestycja??

Postprzez grego » 2006-04-18, 20:41

Witam, chciałbym zasięgnąć Waszej porady, chciałbym dobrze zainwestować swoje pieniążki tak aby przyniosły mi jakies zyski z czasem, mam teraz możliwość kupna kawalerki, niewielkiej niestety bo 26m2 w centrum Cieszyna w bloku spółdzielni mieszkaniowej, za około 37k PLN, odremontowane, nowe okna, kabina prysznicowa itp. Chciałem ogólnie zapytać czy byłaby to dobra inwestycja a jeśli tak to co najlepiej zrobić żeby te pieniążki się zwróciły z jak najlepszym procentem? Prowadzę również firmę, słyszałem że mieszkanie można wpisać w działalność i w koszty sobie wliczać kredyt, ale nie znam żadnych szczegółów na ten temat. Dziękuje za wszelkie sugestie!
grego
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2006-04-18, 20:21

Postprzez Mirek » 2006-04-19, 18:42

mam kredyt na firme, ale pierwszy raz w zyciu slysze, aby raty mozna bylo wliczyc w koszty, to tylko mozna robic z leasingiem
Mirek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2006-01-05, 20:58

Postprzez benypb » 2006-05-06, 11:32

Jak ja dobrze sie orientuje to w przepisach jest wzmianka ze mozna kredyt - a dokładnie odsetki odliczac od podatku Vat.
benypb
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2006-05-06, 10:02


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: cvsok, Google [Bot] i 4 gości

cron