Ceny mieszkań - Wrocław - wzrost czy spadek?

Mieszkania, domy, działki - tutaj możesz porozmawiać z innymi użytkownikami o wszystkim nt. nieruchomości

Moderator: Latos

Ceny mieszkań - Wrocław - wzrost czy spadek?

Postprzez hgg » 2008-02-10, 12:54

Mam do sprzedania mieszkanie przy pl. Grunwaldzkim we Wroclawiu. Wystawilam je na sprzedaż w polowie 2007 roku, ale ze wzgledu na spadek cen do transakcji nie doszlo.
W tej chwli wynajelam je kolezance, ale z drugiej strony cos zaczelo sie ruszać w temacie mieszkań... no i pytanie - czy wystawiać je ponownie na sprzedaż, czy raczej poczekać (kolezanka chce tam mieszkac do konca roku), bo mieszkania powinny pójść w góre?
Pozdrawiam
hgg
hgg
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2007-12-29, 18:41
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez polemik » 2012-09-07, 13:07

Rozmawiałem z moim znajomym z biura pośredniczącego w handlu nieruchomościami nieruchomoscidolnoslaskie i z tego co dowiedziałem się to ceny na razie stoją w miejscu.
polemik
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2012-09-07, 12:57

Postprzez Wiesław » 2012-09-27, 12:49

Z tego, co czytałem, to raczej będą tanieć. Po pierwsze dlatego, że w całej Polsce jest bardzo dużo nowych mieszkań i popyt przewyższa podaż, a po drugie, mieszkania we Wrocławiu były jednymi z droższych w kraju (zwłaszcza w stosunku do pensji lokalnej). Jak masz jakieś wątpliwości, to warto się udać do pośrednika handlu nieruchomościami (we Wrocławiu działa np. Verson http://www.verson.com.pl/mieszkania ), tam najlepiej wycenią realną wartość mieszkania.
Wiesław
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2012-09-27, 12:10

Postprzez nataliee.s » 2013-02-16, 14:56

nataliee.s
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-02-09, 12:03

Postprzez mariusz.gadzek » 2013-02-28, 21:24

Chyba najlepszy moment na kupno...
Ja już od kilku lat kupuję mieszkania i na prawdę nie wyobrażam sobie lepszego okresu na kupno. Szczerze mówiąc już w ciągu ostatnich dwóch miesięcy podpisałem umowy na 3 mieszkania . Dwie na szeregówki na zielonym wzgórzu, a jedną na mieszkanie w centrum na Dmowskiego City Island.
Uważam, że to jest najlepszy okres na zainwestowanie kasy, no i znalazłem na prawdę dobre okazje zakupu.
A dla tych co biorą kredyty na pewno niskie stopy procentowe i warunki kredytów są bardzo korzystne.
mariusz.gadzek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2013-02-28, 21:14


Powrót do Nieruchomości - dyskusje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron