kredyty hipoteczne

Kredyty mieszkaniowe - spytaj innych gdzie najtaniej? najkorzystniej? podziel się doświadczeniami

kredyty hipoteczne

Postprzez gosiamalyszko » 2008-07-04, 14:26

Czy wybraliście już kredyt hipoteczny?

Jeśli tak, to może warto poznać kontroferty, jeśli nie, to tym bardziej zapraszam do współpracy. Polega ona na kontakcie mailowym. Mój mail to: gosiamalyszko@o2.pl.Jestem Doradcą Finansowym ds.kredytów hipotecznych. Jeśli prześlesz mi swojego maila będę mogła odesłać Formularz Informacyjny (plik w Excelu). Dane tam zawarte pozwolą na przygotowanie zestawu ofert kredytów hipotecznych z ponad 20 banków. Jak pewnie już wiesz, dla różnych klientów odpowiednie są różne banki, ponieważ ich oferta zależy od wielu czynników (wysokości kwoty kredytu, poziomu udziału środków własnych, poziomu dochodów, waluty kredytu, wieku kredytobiorcy, branży zatrudnienia itd.). Najlepiej zatem szukać w jak najszerszym wachlarzu ofert. Zestawienie takie mogę przesłać na maila po przeprowadzeniu analizy. Będzie ono uwzględniać również zdolność kredytową. Pozwoli Ci zorientować się jakie oferty aktualnie są obecne na rynku. Czy nastąpi ciąg dalszy naszej współpracy będzie zależeć od Ciebie. Proponuję pomoc swoją lub moich kolegów (w zależności od regionu) w załatwieniu formalności, i pilotowanie sprawy (oczywiście bezpłatne – płacą nam banki). Zapraszam do kontaktu . Pozdrawiam
Małgorzata Małyszko
693 95 07 13
gosiamalyszko@o2.pl
gosiamalyszko
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-05-09, 13:02

Powrót do Kredyty mieszkaniowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron